poradnia psychologiczna wrocław
poradnia małżeńska wrocław
poradnia psychologiczna wrocław nfz

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna

Prowadzona przez nas Poradnia Psychologiczna powstała z potrzeby wspierania osób nastawionych na samorozwój, polepszenie jakości swojego życia i relacji z innymi osobami, pomagamy mierzyć się z trudnymi sytuacjami. Oferujemy Państwu sesje indywidualne oraz spotkania dla par. Zapraszamy wszystkich szukających drogi do wzajemnego zrozumienia.  Każde spotkanie jest dla nas okazją do tego, aby lepiej poznać Pacjenta i podpowiedzieć mu, co może zrobić w celu poprawy jakości swojego życia. Jeżeli zamieszkują Państwo we Wrocławiu lub w okolicy, zapraszamy na wizytę stacjonarną Świadczymy także usługi psychologiczne i seksuologiczne online. Nasza poradnia psychologiczna jest otwarta dla wszystkich – niezależnie od wieku, płci i problemów. Tym ostatnim wspólnie stawimy czoła,  pracując razem z Państwem nad uzyskaniem spokoju i radość z każdego przeżytego dnia.

Poznaj naszych specjalistów

seksuolog kliniczny i superwizor PTS, psychoseksuolog

Agata Ruchel - Chojka

Psycholog
Specjalizacja: psychoseksuologia
Psychoterapeuta psychodynamiczny
Certyfikowany Seksuolog Kliniczny (nr 110)
Superwizor PTS

Jako certyfikowany Seksuolog Kliniczny, superwizor Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, psycholog i psychoterapeuta działam w nurcie psychodynamicznym. Zajmuję się terapią osób dorosłych. W moim gabinecie we Wrocławiu prowadzę terapię indywidualną oraz terapię par.

Justyna Guzik - Rais

Psycholog, Psychoterapeuta psychodynamiczny, Seksuolog w trakcie certyfikacji

Prowadzę psychoterapię oraz poradnictwo psychologicznego i seksuologicznego. Pomagam w problemach w relacjach, doświadczanych trudnościach dotyczących samooceny i poczucia własnej wartości, kryzysach emocjonalnych, radzeniu sobie ze stresem, kłopotach natury seksualnej, doświadczaniu lęku, depresji, zaburzeniach osobowości.

Paulina Ryng Spps.pl

Paulina Ryng

Psycholog, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, Seksuolog w trakcie certyfikacji

Prowadzę konsultacje i poradnictwo seksuologiczne, psychoedukację oraz wsparcie w tym zakresie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną. Oferuję również pomoc psychologiczną dla osób doświadczających stanów lękowych.

Emilia Skrzypczak

Psycholog, Specjalista w zakresie seksuologii

Pracuje z osobami transpłciowymi i niebinarnymi oraz wszystkimi osobami nieheteronormatywnymi szukającymi wsparcia oraz ich bliskimi. Także z osobami o nietypowej seksualności oraz z osobami poszukującymi swojej seksualności lub/i eksplorującymi jej różne formy.

Anna Niebudek seksuolożka

Anna Niebudek

Psycholog, Specjalista z zakresu seksuologii, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Jestem psychologiem specjalizującym się w seksuologii i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Pracuję indywidualnie z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Oferuję również pomoc osobom różnorodnym płciowo, relacyjnie oraz seksualnie.

Agata Wileczek-Malczak

Psycholog, Specjalista Psycholog Kliniczny nr 006/2013.2/17, Dyplomowany Psychoterapeuta Integracyjny, Seksuolog w trakcie certyfikacji, Psychoonkolog w trakcie szkolenia

Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej dorosłych oraz terapii małżeństw i par, prowadzę konsultacje oraz poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne.

psycholog, psychoterapeuta seksuolog

Aleksandra Lebiedzińska

Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, Specjalista w zakresie seksuologii, Prawnik

Jestem psychologiem,  specjalistą w zakresie seksuologii, prawnikiem i terapeutą w trakcie szkolenia. Pracuję z dziećmi i młodzieżą jako psycholog szkolny, prowadzę również indywidualne zajęcia z dziećmi że spektrum autyzmu. Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Magdalena Palińska-Garbacz

Psycholog, Psychoonkolog, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, Specjalista z zakresu seksuologii

Specjalizuję się w pomocy psychologicznej pacjentom onkologicznym oraz ich bliskim. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS na kierunku psychoonkologia.

dr Piotr Domisiewicz

Lekarz Psychiatra, Psychiatra dziecięcy, Certyfikowany Seksuolog Kliniczny

Zajmuję się rozpoznawaniem i leczeniem dolegliwości z zakresu psychiatrii dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapraszam do gabinetu także tych pacjentów, którzy borykają się z dysfunkcjami seksualnymi, a także mają trudności z określeniem własnej roli płciowej.

Łukasz Szymański

Psycholog, Terapeuta par, Psychoonkolog, Psychoterapeuta systemowo-ericksonowski w trakcie certyfikacji

Zajmuje się terapią par, psychoterapią indywidualną pracuje również z osobami doświadczającymi choroby nowotworowej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Marta Kozak

Psycholog, Terapeuta Par, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji

Pracuję z osobami dorosłymi w kontakcie indywidualnym, a także z parami. Wykształcenie psychologiczne zdobywałam na Uniwersytecie Wrocławskim oraz różnego rodzaju kursach, szkoleniach, studiach podyplomowych.

Agata Pałka

Psycholog, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Zrealizowałam również studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny.

Maja Jakóbczyk - psycholog, seksuolog, psychoterapeuta

Maja Jakóbczyk

Psycholożka, Specjalistka z zakresu seksuologii, Edukatorka seksualna, Krajowa doradczyni ds. HIV i AIDS

Jestem psychologiem i specjalistą w zakresie seksuologii. Aktualnie uczestniczę w 4-letnim całościowym szkoleniu z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Pracuję z osobami dorosłymi, parami, młodzieżą oraz rodzicami. Specjalizuję się w edukacji seksualnej oraz w poradnictwie seksuologicznym. Moja praca koncentruje się również wokół wspierania osób różnorodnych tożsamościowo, seksualnie i relacyjnie.

Krzysztofa Adamkiewicz neuropsycholog

Krzysztof Adamkiewicz

Psycholog, Neuropsycholog

Prowadzę diagnostykę psychologiczną: ocenę poziomu intelektualnego, diagnozę zaburzeń osobowości, zaburzeń ze spektrum autyzmu czy ADHD oraz diagnozą neuropsychologiczną w przypadkach zaburzeń funkcji poznawczych i innych powstałych w wyniku urazów mózgu, przebytych udarów, infekcji (np. Covid-19). Prowadzę również terapię oraz rehabilitację neuropsychologiczną dla osób o pogorszonych funkcjach poznawczych oraz przebytych uszkodzeniach mózgu.

dr Alina Żurek

Pracownik naukowy, Psycholog

Jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. We współpracy z SPPS realizuję projekt badawczy służący opracowaniu materiałów szkoleniowych z metodyki i psychologii przesłuchań małoletnich świadków i pokrzywdzonych, jako laureatka konkursu w Programie MOZART Wrocławskiego Centrum Akademickiego przy Urzędzie Miejskim Wrocławia.

Paulina Dłutowska seksuolożka

Paulina Dłutowska

Psycholog, Specjalista z zakresu seksuologii, Psychoterapeuta TSR w trakcie szkolenia

Jako specjalista z zakresu zdrowia psychoseksualnego zapraszam do gabinetu osoby chcące osiągnąć prężne oraz satysfakcjonujące życie emocjonalne i seksualne w zgodzie ze sobą.

Agata Pypłacz

Psycholog, Psychoonkolog, Psychoterapeuta systemowo-ericksonowski w trakcie szkolenia

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności z powodu niepłodności. W kontakcie z pacjentem bardzo ważne jest dla mnie stworzenie atmosfery do budowania wzajemnej relacji, opartej na poczuciu bezpieczeństwa, empatii i zrozumieniu. W swojej pracy terapeutycznej głównie opieram się o nurt systemowy, natomiast sięgam również po techniki z podejścia ACT i CFT.

Klaudia Stankiewicz psycholog, specjalista z zakresu seksuologii

Klaudia Stankiewicz

Psycholog, Specjalista z zakresu seksuologii

Jestem psychologiem i specjalistą w zakresie seksuologii. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami. Prowadzę konsultacje i poradnictwo seksuologiczne, psychoedukację oraz wsparcie w tym zakresie.

psychiatra Milena Ciesielska-Skuza

dr Milena Ciesielska-Skuza

Lekarz psychiatra

Jestem lekarz specjalistą z psychiatrii, pracuję z osobami dorosłymi. Zajmuję się m.in. leczeniem zaburzeń nastroju, pamięci, snu, odżywiania, zaburzeniami psychosomatycznymi lękowymi. Specjalizuję się w pracy z kobietami w ciąży, w kryzysie, mierzącymi się z niepłodnością i po doświadczeniu straty ciąży.

psycholog, specjalista z zakresu seksuologii

Nicol Dobrowolska

psycholog, specjalista z zakresu seksuologii

Prowadzę konsultacje, poradnictwo psychologiczne oraz seksuologiczne. 

Pracuję z młodzieżą oraz z osobami dorosłymi, w tym z osobami transpłciowymi i niebinarnymi. Wspieram osoby różnorodne płciowo, seksulanie oraz osoby poszukujące swojej seksualności. Oferuje również wsparcie w kryzysach. 

Anna Trzepizur seksuolog psycholog terapeuta

Anna Trzepizur

Psycholog, Psychoterapeuta psychodynamiczny, Specjalista z zakresu seksuologii

Certyfikowany Trener Umiejętności Społecznych, certyfikowany Arteterapeuta, jeden z pierwszych specjalistów do spraw zarządzania rehabilitacją w Polsce.
Prowadę indywidualne terapie pacjentów dorosłych, dzieci a także młodzieży. Pomagam pacjentom doświadczającym trudności w zbudowaniu relacji. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami nieheteronormatywnymi i różnorodnymi płciowo.
Prowadzę terapię i konsultacje dla dzieci i młodzieży z całościowymi zaburzeniami rozwoju oraz osób dorosłych.

Poradnia Psychologiczna dla każdego

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć osobę, która nie wie czym jest stres, depresja lub niepokój. Pośpiech, niezdrowy tryb życia, ciągłe dążenie do sukcesu to czynniki sprzyjające powstawaniu zaburzeń determinujących naszą codzienność. W wielu przypadkach jedynym miejscem, w którym można otrzymać specjalistyczną pomoc, okazuje się dobra poradnia psychologiczna. W naszym gabinecie czeka na Państwa psycholog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W SPPS działa również poradnia małżeńska, gdzie prowadzona jest terapia dla par, a także poradnia psychologiczna dla Pacjentów indywidualnych. Nasz gabinet powstał w mieście Wrocław. To tutaj leczymy depresję, zaburzenia odżywiania, stany lękowe oraz inne dolegliwości, które zakłócają, a czasem wręcz uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie poradnie psychologiczne zapewniają skuteczną pomoc. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do jakości prowadzonych przez nas sesji. Państwa satysfakcja daje nam motywację do pracy, a pozytywne opinie upewniają nas w przekonaniu, że poradnia psychologiczna którą stworzyliśmy, powstała nie bez powodu. Mamy nadzieję, że zaufają nam Państwo i powierzą swoje problemy specjalistom. Oni będą wiedzieli, co z nimi zrobić.

Potrzebujesz pomocy?

Nasze centrum poważnie podchodzi do pomocy w problemach psychologicznych i seksuologicznych. Pokazujemy, że psychologia i seksuologia to nie tylko nauka – ale rzeczy stworzone z myślą o potrzebach człowieka. Dlatego nie wahaj się – zgłoś się do nas a na pewno otrzymasz kompleksową pomoc