poradnia psychologiczna wrocław
poradnia małżeńska wrocław
poradnia psychologiczna wrocław nfz

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna

Prowadzona przez nas Poradnia Psychologiczna powstała z potrzeby wspierania osób, które na co dzień mierzą się z różnymi problemami. Oferujemy Państwu sesje indywidualne oraz spotkania dla par. Zapraszamy wszystkich szukających drogi do wzajemnego zrozumienia się. W przeciwieństwie do tego, co proponują inne poradnie małżeńskie NFZ jak i prywatne, my nie stawiamy na zysk. Każde spotkanie jest dla nas okazją do tego, aby lepiej poznać Pacjenta i podpowiedzieć mu, co może zrobić w celu poprawy jakości swojego życia. Jeżeli zamieszkują Państwo we Wrocławiu lub w okolicy, zapraszamy na wizytę. Nasza poradnia psychologiczna jest otwarta dla wszystkich – niezależnie od wieku, płci i problemów. Tym ostatnim wspólnie stawimy czoła, wygrywając dla Państwa spokój i radość z każdego przeżytego dnia.

Poznaj naszych specjalistów

Agata Ruchel - Chojka

Psycholog
Specjalizacja: psychoseksuologia
Psychoterapeuta psychodynamiczny
Certyfikowany Seksuolog Kliniczny (nr 110)

Jako certyfikowany Seksuolog Kliniczny, psycholog i psychoterapeuta działam w nurcie psychodynamicznym. Zajmuję się terapią młodzieży i osób dorosłych. W moim gabinecie we Wrocławiu prowadzę terapię indywidualną oraz terapię par.

Justyna Guzik - Rais

Psycholog, Psychoterapeuta psychodynamiczny, Dyplomowany Seksuolog w trakcie certyfikacji

Prowadzę psychoterapię oraz poradnictwo psychologicznego i seksuologicznego. Pomagam w problemach w relacjach, doświadczanych trudnościach dotyczących samooceny i poczucia własnej wartości, kryzysach emocjonalnych, radzeniu sobie ze stresem, kłopotach natury seksualnej, doświadczaniu lęku, depresji, zaburzeniach osobowości.

Paulina Ryng

Psycholog, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, Seksuolog

Prowadzę konsultacje i poradnictwo seksuologiczne, psychoedukację oraz wsparcie w tym zakresie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną. Oferuję również pomoc psychologiczną dla osób doświadczających stanów lękowych.

Agata Kłonowska

Psycholog, Psychoterapeuta psychodynamiczny, Dyplomowany Seksuolog w trakcie certyfikacji

Prowadzę konsultacje seksuologiczne i psychologiczne, psychoedukację oraz terapię.

Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Aleksandra Lebiedzińska

Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, Dyplomowany Seksuolog, Prawnik

Jestem psychologiem, dyplomowanym seksuologiem, prawnikiem i terapeutą w trakcie szkolenia. Pracuję z dziećmi i młodzieżą jako psycholog szkolny, prowadzę również indywidualne zajęcia z dziećmi że spektrum autyzmu. Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Magdalena Palińska-Garbacz

Psycholog, Psychoonkolog, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, Dyplomowany Seksuolog

Specjalizuję się w pomocy psychologicznej pacjentom onkologicznym oraz ich bliskim. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS na kierunku psychoonkologia.

Emilia Skrzypczak

Psycholog, Seksuolog

Pracuje z osobami transpłciowymi i niebinarnymi oraz wszystkimi osobami nieheteronormatywnymi szukającymi wsparcia oraz ich bliskimi. Także z osobami o nietypowej seksualności oraz z osobami poszukującymi swojej seksualności lub/i eksplorującymi jej różne formy.

Anna Niebudek

Psycholog, Dyplomowany Seksuolog, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Jestem psychologiem, dyplomowanym seksuologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Pracuję indywidualnie z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Oferuję również pomoc osobom różnorodnym płciowo, relacyjnie oraz seksualnie.

Agata Wileczek-Malczak

Psycholog, Specjalista Psycholog Kliniczny nr 006/2013.2/17, Dyplomowany Psychoterapeuta Integracyjny, Dyplomowany Seksuolog w trakcie certyfikacji, Psychoonkolog w trakcie szkolenia

Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej dorosłych oraz terapii małżeństw i par, prowadzę konsultacje oraz poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne.

Łukasz Szymański

Psycholog, Terapeuta par, Psychoonkolog, Psychoterapeuta systemowo-ericksonowski w trakcie certyfikacji

Zajmuje się terapią par, psychoterapią indywidualną pracuje również z osobami doświadczającymi choroby nowotworowej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Marta Kozak

Psycholog, Terapeuta Par, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji

Pracuję z osobami dorosłymi w kontakcie indywidualnym, a także z parami. Wykształcenie psychologiczne zdobywałam na Uniwersytecie Wrocławskim oraz różnego rodzaju kursach, szkoleniach, studiach podyplomowych.

Agata Pałka

Psycholog, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Zrealizowałam również studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny.

Piotr Domisiewicz

Lekarz Psychiatra, Psychiatra dziecięcy, Certyfikowany Seksuolog Kliniczny

Zajmuję się rozpoznawaniem i leczeniem dolegliwości z zakresu psychiatrii dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapraszam do gabinetu także tych pacjentów, którzy borykają się z dysfunkcjami seksualnymi, a także mają trudności z określeniem własnej roli płciowej.

Poradnia Psychologiczna dla każdego

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć osobę, która nie wie czym jest stres, depresja lub niepokój. Pośpiech, niezdrowy tryb życia, ciągłe dążenie do sukcesu to czynniki sprzyjające powstawaniu zaburzeń determinujących naszą codzienność. W wielu przypadkach jedynym miejscem, w którym można otrzymać specjalistyczną pomoc, okazuje się dobra poradnia psychologiczna. W naszym gabinecie czeka na Państwa psycholog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W SPPS działa również poradnia małżeńska, gdzie prowadzona jest terapia dla par, a także poradnia psychologiczna dla Pacjentów indywidualnych. Nasz gabinet powstał w mieście Wrocław. To tutaj leczymy depresję, zaburzenia odżywiania, stany lękowe oraz inne dolegliwości, które zakłócają, a czasem wręcz uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie poradnie psychologiczne zapewniają skuteczną pomoc. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do jakości prowadzonych przez nas sesji. Państwa satysfakcja daje nam motywację do pracy, a pozytywne opinie upewniają nas w przekonaniu, że poradnia psychologiczna którą stworzyliśmy, powstała nie bez powodu. Mamy nadzieję, że zaufają nam Państwo i powierzą swoje problemy specjalistom. Oni będą wiedzieli, co z nimi zrobić.

Potrzebujesz pomocy?

Nasze centrum poważnie podchodzi do pomocy w problemach psychologicznych i seksuologicznych. Pokazujemy, że psychologia i seksuologia to nie tylko nauka – ale rzeczy stworzone z myślą o potrzebach człowieka. Dlatego nie wahaj się – zgłoś się do nas a na pewno otrzymasz kompleksową pomoc