terapia małżeńska wrocław

Terapia par

Problemy w związkach wynikają z trudności w komunikacji w tej sferze. Partnerzy nierzadko wstydzą się mówić o swoich pragnieniach.

Czytaj więcej

Depresja

Oznaki depresji występują w przypadku gdy osoba czuje smutek, przygnębienie, przykre przeżywanie ogółu wydarzeń, niemożność przeżywania radości.

Czytaj więcej

Nerwice

Nerwica stała się poważną dolegliwością o wielorakich skutkach dla samej osoby jak i jej otoczenia. W obecnych czasach doszło do wzrostu liczby osób, które ona dotyka.

Czytaj więcej

Zaburzenia odżywiania

Przyczyny nieprawidłowego odżywiania się mają tło nerwicowe. Kształt i waga ciała ma nadmierny wpływ na samoocenę osoby zaburzonej.

Czytaj więcej

Poprawa komfortu życia

Osoba ma poczucie niskiej wartości. Takiej postawie, braku wiary we własne możliwości, towarzyszy utrata chęci działania, poczucie osamotnienia.

Czytaj więcej

Stres

W dzisiejszych czasach stres odgrywa istotną rolę, można powiedzieć, że stał się naszą częścią życia. Styl życia wywiera główny wpływ na zdrowie.

Czytaj więcej

Trudność z emocjami

Zdarza się, że w codziennym funkcjonowaniu odczuwamy duży dyskomfort w kontaktach z innymi, np. zakłopotanie, jesteśmy przeraźliwie wstydliwi. Bezradność na bieg zdarzeń, daje nam przekonanie, że nie można nic, by temu zapobiec.

Czytaj więcej

Relacje z innymi

W prozie życia nietrudno jest o powód nieporozumienia. Można zaobserwować narastanie problemu braku wzajemnego zrozumienia. To zmusza człowieka do zastanowienia się nad jego przyczynami i szukania rozwiązania.

Czytaj więcej