Psycholog dziecięcy Wrocław

Problemy natury psychologicznej dotyczą nie tylko osób dorosłych, ale również dzieci. Jeżeli znajdujesz się na tej stronie, prawdopodobnie musisz stawić czoła różnego rodzaju kłopotliwym sytuacjom w życiu Twojej pociechy. Nie musisz się jednak martwić, trafiasz w ręce specjalistów. SPPS to doświadczony oraz dobry psycholog dziecięcy, działający na terenie miasta Wrocław. Od wielu lat nasza poradnia rozwiązuje najpopularniejsze problemy, pojawiające się u dojrzewającej młodzieży. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź sprawdź szczegóły oferty online. Nie bój się zapytać o pomoc. Zwłaszcza, jeśli jest ona dostępna na wyciągnięcie ręki!

masturbacja-dziecieca-1

Masturbacja dziecięca

Dziecko nie ma pojęcia na temat społecznych, interakcyjnych znaczeń jakie nadaje się seksualności i zachowaniem auto erotycznym.

Czytaj więcej

Wstęp do seksualności dla młodzieży

Dzieci już od najmłodszych lat zadają pytania nie tylko po to, aby zdobyć informacje i dowiedzieć się prawdy.

Czytaj więcej
rozwod-rodzicow

Rozwód rodziców

Dzieci z rodzin rozbitych wykazują zakłócenia w prawidłowym przystosowaniu społecznym oraz adaptacji. Mogą stać się agresywne, pojawiają się trudności edukacyjne.

Czytaj więcej

Dobry psycholog dziecięcy rozwiąże każdy problem pociechy.
Właśnie takich specjalistów zatrudnia poradnia psychologiczna SPPS

Jako rodzic prawdopodobnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ciężko dotrzeć do głowy dziecka, zmagającego się z przeróżnymi problemami. Dotykają one pociechy w naprawdę różnym wieku. Od potomków przechodzących przez fazę edukacji przedszkolnej, nawet do dojrzewających nastolatków. Dobry psycholog lub seksuolog dziecięcy umożliwi relatywnie szybkie rozwiązanie kłopotliwych, bardzo często stresujących sytuacji. Mowa tutaj o rozwodach rodziców, rozmowie z młodzieżą o seksie czy chociażby o masturbacji, która dla wielu wychowawców staje się tematem tabu. Nie możesz pozwolić, aby wyżej wymienione czynniki odbijały się negatywnie na psychice dziecka. Jeżeli potrzebujesz kompleksowej pomocy, odezwij się do nas. Poradnia psychologiczna SPPS Wrocław specjalizuje się w poprawie komfortu życia nie tylko dorosłych, ale również ich pociech. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a zatrudniany przez nas psycholog lub seksuolog posiada na swoim koncie zawodowym wiele imponujących sukcesów. To bardzo dobra informacja dla Ciebie i Twojego dziecka. Oddając problemy w ręce prawdziwych specjalistów pomagasz w prawidłowym rozwoju pociechy i bardzo powoli, ale pewnie wprowadzasz ją w zbliżające się dorosłe życie. Jeżeli chodzi o miasto Wrocław psycholog dziecięcy charakteryzujący się kilkoma latami stażu i ogromną skutecznością działania pracuje w naszej poradni SPPS. Sprawdź nasz profesjonalizm już dziś. Wybierz wygodną dla Ciebie formę kontaktu, umów się na wizytę oraz zweryfikuj składane tutaj obietnice na własnej skórze. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie!