terapia małżeńska wrocław

Terapia małżeńska / partnerska to usługa skierowane do par, które chciałyby poprawić swoją relację i szukają w wparcia w tym zakresie. Z pomocą specjalisty, jakim jest psycholog i seksuolog wyspecjalizowany w terapii dla par, wzrastają szanse sukcesu. Pracujemy z parami w kryzysie, po zdradzie, przygotowującymi się do rozwodu, nastawionymi na rozwój relacji i głębsze samopoznanie. Staż związku w pracy terapeutycznej z parą bywa bardzo rożny, trafiają do nas osoby na początku związkowej ścieżki oraz pary z kilkudziesięcioletnim stażem. Pracujemy także z parami jednopłciowymi. Terapia par, jest droga do porozumienia , poprawy komunikacji, zrozumienia potrzeb własnych i partnera i czerpania pełnej radości z relacji. Obszarem naszego działania jest Wrocław, lecz świadczymy także usługi online.

Jeżeli czujecie, że Wasze interakcje wymagają poprawy i świadomej pracy lub mierzycie się z poważnym kryzysem – zapraszamy do kontaktu. Psycholog dla par z uwagą Was wysłucha, przeanalizuje sytuację i wskaże kierunek dalszych działań.

Wybierając terapię w SPPS mają Państwo kompleksowe wsparcie innych specjalistów, którzy w razie potrzeby pomogą uporać się z indywidualnymi problemami rzutującymi na relację (agresja, ADHD, uzależnienia, zaburzenia nastroju itp.). W naszej poradni specjaliści z różnych dziedzin współpracują między sobą starając się zapewnić Państwu największe z możliwych wsparcie.

Nieoceniona pomoc dla związku: terapia par

Każdy związek przechodzi kryzysy, psychoterapia par pomaga konstruktywnie się z nimi zmierzyć. Czasem relacja staje się trudna, a różnorodne problemy stające na drodze partnerów czy małżonków silnie oddziałują na ich relację i pożycie. Terapia dla małżeństw i psychoterapia par to pomoc w wielu problemach, która zyskała uznanie Naszych Pacjentów. Świadczą o tym rekomendacje i pochlebne opinie, wystawiane przez zadowolone pary. Zapraszamy do skorzystania z pomocy, jaką świadczą nasi psychologowie i seksuologowie. Mamy doświadczenie w pracy z parami, przechodzącymi silne kryzysy. Dzięki naszej determinacji, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdej pary, pomogliśmy rozwiązać kryzysy dziesiątkom małżeństw. Wierzymy, że również Państwo zgłoszając się do SPPS, odwiedzając gabinet wspólnie z żoną, mężem, chłopakiem lub dziewczyną, wyjdziecie jako szczęśliwsi ludzie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i szybkie efekty spotkań terapeutycznych. Cena usługi jest adekwatna do wiedzy, doświadczenia i kompetencji specjalisty. Terapia małżeńska i terapia par, które prowadzimy, mogą sprowadzać się do cyklu sesji albo jednej wizyty. Staramy się słuchać i wyciągać wnioski oparte na fachowej wiedzy, zdobywanej latami. Jeśli Państwa małżeństwo albo inna relacja nie układa się tak jak tego oczekujecie, odwiedźcie Wrocław i zajrzyjcie do naszego gabinetu lub umówcie wizytę online. Czeka na Was psycholog oraz seksuolog, którego specjalizacją są terapie małżeńskie i psychoterapia par.

Terapia par - specjaliści

seksuolog kliniczny i superwizor PTS, psychoseksuolog

psychoterapeuta psychodynamiczny
psychoseksuolog
certyfikowany seksuolog kliniczny (nr 110)
superwizor PTS

Terapia par – 350 zł

Chcesz umówić wizytę? Zostaw swoje dane - oddzwonimy z propozycją terminu.

Nasze usługi

Umów się na spotkanie!

Nasze centrum poważnie podchodzi do pomocy w problemach psychologicznych i seksuologicznych. Zgłoś się do nas a na pewno otrzymasz kompleksową pomoc.