terapia małżeńska wrocław

Terapia małżeńska to rozwiązanie skierowane do par, które chciałyby poprawić swoją relację, ale nie potrafią tego zrobić. Z pomocą specjalisty, jakim jest psycholog i seksuolog wyspecjalizowany w terapii dla par, istnieje duże prawdopodobieństwo sukcesu. Oferujemy wsparcie parom małżeńskim, ale nie tylko. Zgłaszają się do nas też pary jednopłciowe, zarówno te z długim stażem związku oraz dopiero budujące relację. Nasza poradnia świadczy usługi dla par, jest to najskuteczniejsza droga do porozumienia i czerpania radości z małżeństwa. Obszarem naszego działania jest Wrocław, lecz swoją pomoc kierujemy również do mieszkańców okolicznych miejscowości. Z przyjemnością wesprzemy Państwa w poszukiwaniu satysfakcji, płynącej z bycia w związku. Jeżeli czujecie, że między Wami nie dzieje się dobrze, zachęcamy do kontaktu. To niewielka cena za zakończenie kryzysu. Psycholog dla par z uwagą Was wysłucha, przeanalizuje sytuację i wskaże kierunek, w jakim powinniście się Państwo udać.

Nieoceniona pomoc dla związku: terapia par

Każdy związek wiąże się z trudnościami, które trzeba wspólnie przezwyciężyć. Czasem wydaje się to niemożliwe, a różnorodne problemy stające na drodze partnerów czy małżonków silnie oddziałują na ich relację i pożycie. Terapia dla małżeństw i psychoterapia par to pomoc w wielu problemach, która zyskała uznanie Naszych Pacjentów. Świadczą o tym rekomendacje i pochlebne opinie, wystawiane przez zadowolone pary. Tym bardziej zachęcamy wszystkich Państwa do sprawdzenia, czym jest terapia dla par. A co za tym idzie, do skorzystania z pomocy, jaką świadczy nasz psycholog i seksuolog. Mamy doświadczenie w pracy z parami, przechodzącymi silne kryzysy. Dzięki naszej determinacji, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdej pary, pomogliśmy rozwiązać kryzysy dziesiątkom małżeństw. Wspieramy też osoby, tworzące związek jednopłciowy. Wierzymy, że również Państwo zgłoszą się do SPPS, odwiedzając gabinet wspólnie z żoną, mężem, chłopakiem lub dziewczyną. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i szybkie efekty spotkań terapeutycznych. Cena jest adekwatna do naszej wiedzy, doświadczenia i kompetencji. Terapia małżeńska i terapia par, które prowadzimy, mogą sprowadzać się do cyklu sesji albo jednej wizyty. Staramy się słuchać i wyciągać wnioski oparte na fachowej wiedzy, zdobywanej latami. Jeśli Państwa małżeństwo albo inna relacja nie układa się tak jak powinno, odwiedźcie Wrocław i zajrzyjcie do naszego gabinetu. Czeka w nim psycholog, którego specjalizacją są terapie małżeńskie i psychoterapia par.

Nasze usługi

Umów się na spotkanie!

Nasze centrum poważnie podchodzi do pomocy w problemach psychologicznych i seksuologicznych. Zgłoś się do nas a na pewno otrzymasz kompleksową pomoc.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez powyższy formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna, al. Lipowa 40, 53-124 Wrocław

    Akceptuję regulamin