Relacje z innymi

W prozie życia nietrudno jest o powód nieporozumienia. Można zaobserwować narastanie problemu braku wzajemnego zrozumienia. To zmusza człowieka do zastanowienia się nad jego przyczynami i szukania rozwiązania. Sztuka odpowiedniej komunikacji z partnerem, czy dzieckiem zdaje się być kluczem do poprawy komfortu życia z drugą osobą. To pozwoli na przezwyciężenie różnego rodzaju kryzysów w partnerstwie, czy małżeństwie, usprawni relację z dorastającym dzieckiem.

Najczęściej występują:

  • Lęk przed porzuceniem
  • Kryzysy w relacjach
  • Komunikacja w związkach

Nasze usługi

Umów się na spotkanie!

Nasze centrum poważnie podchodzi do pomocy w problemach psychologicznych i seksuologicznych. Zgłoś się do nas a na pewno otrzymasz kompleksową pomoc.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez powyższy formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna, al. Lipowa 40, 53-124 Wrocław

    Akceptuję regulamin