seksuolog wrocław

Orientacja seksualna

Przez orientację seksualną rozumie się odzwierciedlenie atrakcyjności uczuciowo – seksualnej dla kogoś tej samej lub odmiennej płci. W przypadku zaburzonej identyfikacji i roli płciowej osoba może odczuwać duży dyskomfort w nieakceptowaniu swoich preferencji seksualnych. Należy podkreślić fakt, że homoseksualizm nie jest żadną chorobą kwalifikującą się do leczenia. Istnieje jednak grupa homoseksualistów, którzy widząc odmienność wobec norm narzuconych wobec społeczeństwa ubolewają nad swoim losem. Mowa tu przede wszystkim o obawie i kompromitacji, wiec zazwyczaj skłonności są ukrywane. Towarzyszy temu lęk o swój los, obawa przed samotnością, poczucie krzywdy i żalu do losu, poczucie cierpienia w samotności.

Nasze usługi

Umów się na spotkanie!

Nasze centrum poważnie podchodzi do pomocy w problemach psychologicznych i seksuologicznych. Zgłoś się do nas a na pewno otrzymasz kompleksową pomoc.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez powyższy formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna, al. Lipowa 40, 53-124 Wrocław

    Akceptuję regulamin