Psychiatra

Doświadczanie życia to nie tylko przyjemności, ale również lęki, kryzysy, stresy. Źródłem problemów mogą być traumatyczne przeżycia, utrata bliskiej osoby, choroby, a nawet czynniki genetyczne. Dobry psychiatra pomoże odnaleźć przyczynę zaburzeń i zaproponuje rozwiązania, które pozwolą poprawić jakość życia Pacjenta. W naszej Poradni SPPS prywatnie przyjmuje lekarz psychiatra, doświadczony w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jeśli rozważają Państwo konsultację ze specjalistą, Wrocław to odpowiednie miejsce. U nas znajdziecie fachową pomoc w zakresie psychiatrii. Zapraszamy na konsultację.

W naszej Poradni SPPS czeka dobry psychiatra, gotowy pomóc w wielu sytuacjach

Gdy Pacjent obserwuje u siebie niepokojące objawy mogące wskazywać na zaburzenia psychiczne, konsultacja psychiatryczna stanowi najlepsze wyjście. Negatywne myśli, niemożność zapanowania nad emocjami, poczucie winy, uczucie napięcia, lęki, fobie – ich wczesne zauważenie i zdiagnozowanie pozwala podjąć skuteczne kroki, prowadzące do całkowitego wyeliminowania problemu. Odpowiednio zaplanowany i zrealizowany proces terapeutyczny to dla wielu Pacjentów szansa na odzyskanie dawnego życia, wolnego od objawów chorobowych. W mieście Wrocław, w naszej Poradni SPPS prywatnie przyjmuje wykwalifikowany lekarz psychiatra. Udzielamy wsparcia na najwyższym poziomie, zachowując przy tym pełną dyskrecję. Pomagamy osobom, zmagającym się z zaburzeniami o różnym charakterze i stopniu nasilenia. Już podczas pierwszej konsultacji psychiatra zbierze wywiad i zaproponuje kompleksowy plan leczenia, adekwatny do występujących problemów. Kiedy Pacjent odczuwa smutek, miewa trudności związane ze snem, nie chce jeść lub doznaje problemów emocjonalnych, warto zgłosić się do lekarza. Mogą to bowiem być pierwsze symptomy poważnych zaburzeń. Dobry psychiatra posiadający doświadczenie kliniczne szybko rozpozna objawy nerwicowe, depresję, psychozę czy chorobę afektywną dwubiegunową. W naszych gabinetach Pacjenci czują się bezpiecznie. Fachowo dobrane metody terapii ułatwiają im otworzenie się na pomoc lekarza. Siedzibą Poradni SPPS jest Wrocław, dlatego jeśli zamieszkują Państwo okolicę, serdecznie zachęcamy do umówienia prywatnej konsultacji psychiatrycznej. U nas zajmie się Wami dobry psychiatra, dla którego znalezienie skutecznej metody leczenia to priorytet.

Nasze usługi

Umów się na spotkanie!

Nasze centrum poważnie podchodzi do pomocy w problemach psychologicznych i seksuologicznych. Zgłoś się do nas a na pewno otrzymasz kompleksową pomoc.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez powyższy formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna, ul. gen. Józefa Hallera 188/29, 53-203 Wrocław

    Akceptuję regulamin