Klaudia Stankiewicz psycholog, specjalista z zakresu seksuologii

Klaudia Stankiewicz

Specjalizacja: psycholog, specjalista z zakresu seksuologii

Telefon: 728 856 552
Mail: kontakt@spps.pl

Biografia

     Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Opolskiego oraz specjalistą z zakresu seksuologii (ukończyłam studia podyplomowe – seksuologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu). Zrealizowałam Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Posiadam certyfikat ukończenia Studium Interwencji Kryzysowej oraz Treningu Umiejętności Społecznych (TUS). Mam także ukończony kurs z przygotowania pedagogicznego. Obecnie realizuję Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej w WTTS w Poznaniu.

    Doświadczenia zawodowe zdobywałam w ramach praktyk m.in. na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, w Środowiskowym Domu Samopomocy, przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, a także pracując jako psycholog szkolny w ponadpodstawowej szkole integracyjnej. Odbyłam również staż praktyczny w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie.

    Biorę udział w projektach, prowadząc warsztaty kompetencji społecznych dla dzieci i młodzieży. Stale dokształcam się w różnych obszarach psychologii, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach.

    Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Świadectwa i certyfikaty