psycholog, psychoterapeuta seksuolog

Aleksandra Lebiedzińska

Specjalizacja: Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji, Specjalista z zakresu seksuologii, Prawnik

Mail: kontakt@spps.pl

Biografia

Jestem psychologiem, specjalistą z zakresu seksuologii, prawnikiem i terapeutą w trakcie szkolenia. Pracuję z dziećmi i młodzieżą jako psycholog szkolny, prowadzę również indywidualne zajęcia z dziećmi ze spektrum autyzmu. Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Studia prawnicze i psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie studiów psychologicznych wzięłam udział w rocznej wymianie studenckiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podczas której ukończyłam specjalności: Seksuologia kliniczna oraz Animacja Społeczności Lokalnych. Współtworzyłam inicjatywę SexEd Poznań. Studia podyplomowe z seksuologii klinicznej, których opiekunem merytorycznym był prof. Zbigniew Lew-Starowicz, ukończyłam na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Aktualnie naukę kontynuuję w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Odbyłam praktykę w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzegomiu.

Biorę zarówno bierny, jak i czynny udział w wielu konferencjach, szkoleniach i warsztatach o tematyce związanej z seksuologią, również sądową.

Pracuję z osobami transpłciowymi i różnorodnymi seksualnie zgodnie z aktualnymi standardami WPATH, zajmuję się opiniowaniem niezgodności płciowej.

Świadectwa i certyfikaty