Katarzyna Fura

Katarzyna Fura

Specjalizacja: Psycholog, Psychoterapeutka psychodynamiczna, Psychoterapeutka TFP w trakcie certyfikacji, Specjalistka z zakresu seksualności

Mail: kontakt@spps.pl

Telefon: 728 856 552

Biografia

Nazywam się Katarzyna Fura i jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz seksuologiem w trakcie certyfikacji.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, podyplomowe studia “Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkolenie psychoterapeutyczne odbyłam w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Obecnie uczestniczę w kursie certyfikującym w zakresie terapii TFP (Terapia Skoncentrowana na Przeniesieniu) w Dolnośląskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego (PTS) oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP).

Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii oraz poradnictwa psychologicznego i seksuologicznego. Pomagam w trudnościach adaptacyjnych, zaburzeniach nastroju, kryzysach emocjonalnych, zaburzeniach osobowości, kłopotach natury seksualnej i zaburzeniach w tej sferze. Pracuję również z osobami, które doświadczyły przemocy. Prowadzę diagnostykę psychologiczną.

Ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna, która umożliwia zrozumienie problemu z którym przychodzi pacjent, trafną diagnozę oraz daje przestrzeń do wypracowania koniecznych zmian, by uzyskać poprawę funkcjonowania i satysfakcję z życia.

Pracuję z dorosłymi i młodzieżą. Doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii zdobywałam pracując na oddziałach psychiatrycznych, poradni zdrowia psychicznego, prywatnych placówkach psychoterapeutycznych.

Świadectwa i certyfikaty