Marta Kozak

Specjalizacja: Psycholog, Terapeuta Par, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji

Mail: kontakt@spps.pl

Biografia

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z 11-letnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej oraz terapii par.

Pomagam osobom doświadczającym kryzysu osobistego, małżeńskiego, znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych.

Do terapii par zapraszam osoby tworzące związek na różnych etapach, na których pojawił się kryzys i przerastające wyzwania związane z byciem blisko w relacji intymnej. Moim pacjentem staje się wtedy relacja, która łączy parę, jej jakość i dynamika. Ludzie tworzący związek, to dwie różne osobowości, historie życia, doświadczenia, przyzwyczajenia i potrzeby, które wnoszą w związek. Dlatego w gabinecie zawsze staram się dbać o to, by każdy z partnerów miał przestrzeń do wypowiedzenia tego, co dla niego ważne i trudne, co pomoże w budowaniu bliskiej, bezpiecznej i pełnej zaufania więzi.

Wykształcenie psychologiczne zdobywałam na Uniwersytecie Wrocławskim oraz różnego rodzaju kursach, szkoleniach, studiach podyplomowych z zakresu: Systemowej Terapii Rodzin, Terapii Małżeńskiej, Terapii Indywidualnej i Grupowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, Poznawczo-Behawioralnej Terapii Par, Zaburzeń u Osób Dorosłych, Organizacji Pomocy Społecznej, Otwarty Dialog i Rozwój Sieci Społecznych w Sytuacji Kryzysu Psychicznego. Aktualnie jestem w procesie szkoleniowym w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr Popiel i dr Pragłowskiej. Jestem  członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Do niedawna byłam członkiem zespołu terapeutycznego w Centrum Zdrowia Psychicznego+, w którym diagnozowałam oraz kwalifikowałam do projektu pacjentów z doświadczeniem choroby psychicznej wraz z ustaleniem indywidualnego planu zdrowienia.

Przez 3 lata byłam kierownikiem Fundacji „Opieka i Troska”, z którą współpracowałam również na stanowisku terapeuty oraz prowadząc warsztaty samorozwoju dla kobiet w depresji. W swojej pracy kieruję się zasadami etyki i kodeksu etycznego psychologa oraz poddaję się regularnej superwizji. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.