Paulina Ryng Spps.pl

Paulina Ryng

Specjalizacja: Psycholog, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, Seksuolog w trakcie certyfikacji

Mail: kontakt@spps.pl

Biografia

Prowadzę konsultacje i poradnictwo seksuologiczne, psychoedukację oraz wsparcie w tym zakresie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną. Oferuję również pomoc psychologiczną dla osób doświadczających stanów lękowych (napady paniki, fobia społeczna, fobia specyficzna, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, zaburzenia lękowe uogólnione), zaburzeń nastroju (depresja), zaburzeń odżywiania, czy niskiej samooceny.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Studia magisterskie i doktorskie ukończyłam w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych „Seksuologia kliniczna – opiniowanie, edukacja i terapia” na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoje kompetencje poszerzam w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Pierwsze doświadczenie zdobywałam w trakcie studiów uczestnicząc w licznych stażach: m.in. w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu (Klinika Ginekologii i Położnictwa) i w Szpitalu Psychiatrycznym we Wrocławiu (Odział Dzieci i Młodzieży).

Świadectwa i certyfikaty