Paulina Dłutowska seksuolożka

Paulina Dłutowska

Specjalizacja: Psycholog, Specjalista z zakresu seksuologii, Edukator seksualny, Psychoterapeuta TSR w trakcie szkolenia

Mail: kontakt@spps.pl

Tel: 728 856 552

Biografia

Nazywam się Paulina Dłutowska jestem psychologiem, Specjalistą z zakresu seksuologii, edukatorem seksualnym, terapeutą w trakcie zaawansowanego szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuję z osobami dorosłymi, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pracę gabinetową opieram przede wszystkim na szerokiej wiedzy z zakresu psychologii oraz seksualności człowieka, którą nieustannie poszerzam w oparciu o literaturę naukową, szklenia czy tematyczne wydarzenia. Pracuję w oparciu o psychologię pozytywną i pozytywną seksualność. Zajmuję się obszarami trudnosci w zakresie orgazmiczności, dopasowaniem i komunikacją w związku, nierównowagą pomiędzy libido kobiecym a męskim, ból podczas stosunku. Jestem świadoma różnych kultur i wolna od uprzedzeń, szanuję różnorodność w preferencjach seksualnych niezależnie od stereotypów, orientacji, tożsamości płciowej czy kultury. Zapewniam klientom bezpieczną i przyjazną atmosferę podczas terapii, w której mogą wyrazić swoje trudności i potrzeby. Słucham uważnie i koncentruję się na rozwiązaniach, aby pomóc w osiągnięciu pozytywnych zmian w życiu.

Dyplom Psychologa w specjalności psycholog kliniczny uzyskałam na Wrocławskim wydziale Uniwersytetu SWPS. Seksuologiczne uprawnienia zdobyłam na poznańskim wydziale Uniwersytetu SWPS na kierunku seksuologia praktyczna. Ukończyłam I stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, aktualnie jestem w trakcie szkolenia II stopnia w warszawskim Centrum TSR , po czym rozpocznę proces certyfikacji w tym nurcie terapeutycznym.

Świadectwa i certyfikaty