Iga Daniszewska-Jarząb

Specjalizacja: terapia uroginekologiczna, fizjoterapia

Mail: kontakt@spps.pl

Tel: 728 856 552

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna

Biografia

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, fizjoterapeutka, certyfikowana terapeutka uroginekologiczna (akredytacja PTUG), certyfikowana trenerka metody BeBo®, instruktorka Nordic Walking i Pilates.

Swoje doświadczenie w zakresie fizjoterapii zdobywała podczas wolontariatów oraz prowadząc indywidualną praktykę fizjoterapeutyczną. Specjalizuje się w fizjoterapii kobiet w każdym wieku, a w kręgu jej zainteresowań znajduje się uroginekologia, w której nieustająco kształci się i zdobywa wiedzę.

Na co dzień zajmuje się usprawnianiem kobiet w ciąży i połogu (nietrzymanie moczu, rozejście mięśni prostych brzucha, terapia blizn po CC/nacięciu krocza, obniżenie narządów rodnych, bóle w obrębie miednicy, ból podczas współżycia, przygotowanie do porodu).

W gabinecie prowadzi też terapię kobiet, które zmagają się z endometriozą (terapia uroginekologiczna, fizjoterapia przedoperacyjna, fizjoterapia pooperacyjna) oraz z bolesnym miesiączkowaniem.

Przełamuje tematy tabu wśród kobiet – zajmuje się rehabilitacją seksualną, dysfunkcjami seksualnymi jak dyspareunia – bolesne współżycie, wulwodynia – ból miejsc intymnych, vestibulodynia – ból sromu, pochwica – mimowolny skurcz mięśni wokół wejścia do pochwy, anorgazmia – brak orgazmu.

Korzystając z technik fizjoterapii i osteopatii prowadzi terapię wspomagającą leczenie niepłodności u kobiet (rehabilitacja płodności).

W terapii z pacjentkami zaangażowana na 200%, bowiem pracę zamieniła w pasję.
Autorka publikacji w prasie branżowej, uczestniczka konferencji naukowych oraz również prelegentka konferencji skierowanych do kobiet w ciąży i w połogu.
Prywatnie mama dwójki dzieci, miłośniczka dobrej książki i muzyki, spełniająca marzenia kobieta.
Prowadzi profil na instagramie pod pseudonimem @pani_fizjo_z_rana