seksuolog

Joanna Żur-Teper

Specjalizacja: Psycholog, Psychoterapeutka psychodynamiczna, Seksuolog kliniczny nr 127

Mail: kontakt@spps.pl

Telefon: 728 856 552

Biografia

Nazywam się Joanna Żur-Teper i jestem certyfikowanym seksuologiem klinicznym (nr 127) oraz psychoterapeutką. Moja praktyka opiera się na nurcie psychodynamicznym. Jestem członkiem i posiadam rekomendację Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Oprócz działalności klinicznej, jestem również związana z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu jako stały współpracownik.

Specjalizuję się w terapii problemów seksualnych, oferując wsparcie i pomoc osobom borykającym się z różnorodnymi trudnościami w tej sferze. Posiadam rozległe doświadczenie seksuologiczne, w szczególności w zakresie zaburzeń preferencji seksualnych. Prowadzę również psychoterapię par, pomagając partnerom w rozwiązywaniu konfliktów i poprawie komunikacji. Moja praktyka obejmuje także psychoterapię indywidualną, skierowaną do dorosłych, którzy pragną lepiej zrozumieć siebie i swoje emocje.

Aby zapewnić jak najwyższą jakość pomocy, regularnie poddaję swoją pracę superwizji u doświadczonych superwizorów z Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Moje podejście terapeutyczne jest zgodne z najnowszymi standardami i przynosi realne korzyści moim pacjentom.

Świadectwa i certyfikaty